Samplaika     Ne girdas tai, o tikrovė, nepagrąžintų banalių įvykių samplaika.
     O prasidėjo viskas nuo eko unitazo.
     Kai daugiabutyje trys kaimynai vos ne vienu metu puolė rekonstruoti butus, skaldyti pertvaras, keisti santechnikos įrenginius, unitazo bakelyje kaupėsi tarša. Vandens nuleidimo mechanizmas, neatlaikęs įtampos ir spjovęs į savo reputaciją, pradėjo leisti vandenį.
     Nepavykus pašalinti gedimo, nusprendžiau pakeisti mechanizmą nauju. Juolab čia pat "Mega", pro langą matosi, tik kitoje magistralinio kelio pusėje. Ten, "Senukuose", jį ir įsigijau. Lūkesčiai pasiteisino .
     Gera baigtis davė pradžią minčiai nupirkti rezervinį. Vėl nuskubėjau į "Mega". Deja, tokių mazgų jau neliko. Dėmesingas darbuotojas savo iniciatyva patikrino svetainėje ir informavo, kur juos galima pirkti.
     Sulaukęs saulėtos dienos, nuskubėjau į kitus "Senukus". Autobusu nuvykau iki stotelės "Jonavos g.", nusileidau laiptais žemyn ir patraukiau link prekybos centro. Kaitino saulė, buvo šiltoka. Prisėdau autobusų stotelėje, nuleidau striukę už nugaros. Truputį pailsėjęs, pajudėjau toliau. Per automobilių keliamą triukšmą neišgirdau, kaip, traukiant striukę ant pečių, iškrito buto raktai.
     Parduotuvėje darbuotojas parodė vietą, kur yra ieškoma prekė, ir padavė man jos vieną komplektą. Laimei, ryžausi pirkti du. Juos palyginęs pastebėjau, kad man paduotame trūksta guminės tarpinės. Darbuotojas, apžiūrėjęs komplektą, pripažino, jog pakuotė pažeista.
     Atsiskaitydamas, kasininkei pasiūlus, pirkau momentinės loterijos 1 euro vertės bilietą.
     Išėjęs iš parduotuvės, apčiupinėjau kišenes. O, siaubas! Nėra buto raktų. Pasijutau lyg išpiltas šalto prakaito. Nuotaika žemyn. Prieš akis virtinė rūpesčių... Galvoju, eisiu atgal tuo pačiu keliu, kas bus, tas bus.
     Priartėjęs prie tos pačios stotelės, pamačiau ant šaligatvio gulinčius raktus. Koks džiaugsmas! Nuotaika aukštyn. Atsisėdau ant suolo, ilsiuosi. Nutariau patikrinti loterijos bilietą. Buto raktu nutryniau apsauginį sluoksnį. Valio! Man 10 erų.
     Namo grįžau puikios nuotaikos.
 
Antas

2022-02-09 11:49:02

Komentarai

Atsiprašome: komentarus gali rašyti tik puslapio vartotojai. Registruotis

Vartotojas (-a): nei_sis_nei_tas

Sukurta: 2022-02-10 12:49:40

Ne visiems baigiasi gerai su raktų kelione.
VI- me forte buvo toks Dievų pamirštas knygynas. Kartą ten užsukau, nes tokiuose nuošaliuose galima buvo  rasti, ką nors įdomaus. Kažką suradusi, kad iš kišenės netrukdytų išsiimti piniginės, išėmiau raktus namų ir darbovietės. Ir jie išsprūdo iš rankos. Girdžiu...marmalekt, dar spėjau pamatyti kaip pranyksta, lyg vaiduokliai tiesiai žiurkių išgraužtoje skylėje, nei vienu centimetru nei į vieną ar kitą pusę.
Kai vedėja atidarė tos patalpos duris, praradau bet kokią viltį rasti savo raktus, padėkojau už vedėjos gerus norus ir grįžau darytis naujų raktų.
​Būna ir taip, kad žinai, kur yra ir negali paimti.

Vartotojas (-a): Venecija

Sukurta: 2022-02-09 14:24:35

Tikrai neblogas apsisukimas, ypač su raktų atradimu.