← Atgal

Komentarai

Kūrinio nuoroda: https://zaliazole.lt/kuriniai/perziureti/329

Atsiprašome: komentarus gali rašyti tik puslapio vartotojai. Registruotis

Vartotojas (-a): Tikras Dearnis

Sukurta: 2007-01-16 02:42:49

Reikalą gadina pasikartojantys daiktavardžiai ir visi kiti. Bet reiks paskaityti kas vyksta kituose skyriuose.

Vartotojas (-a): jovaras

Sukurta: 2005-03-08 10:09:10

kūrinukas trumpas. jame yra šiokia tokia intrigutė, įdomu, kad vėliau atstiks tai merginai. autorė rašydama padarė kai kurias klaideles, bet tikiu, kad žioplos klaidos dings, kai autorė įdės naują dalį, kuriame išaiškės pagrindinės veikėjos likimas, daugiau sužinosime apie magą ir kas tie juodi padarai. dabar, turbūt autorė, nesupyks kūrinį vertinčiau 3 balais ir laukiu tęsinio.

Anonimas

Sukurta: 2005-03-07 13:40:40

Klausyk, as tau viena dalyka pasakysiu (tik niekam nesakyk) :DDD
www.rasyk.lt yra paskutine nesamone, as isvis nezinau, ka jie ten pripazista. Susirinkusi gauja sena ir nieko nauja nepriima:\ Mano irgi viska istryne:[ Nors kiti ir labai gyre:) Tai wat. O tu - saunuole! ir visi cia rasantys yra saunuoliai. Nes vien jau garsiai kitiems pasakyti tai, ka mastai, isdristi tai pasakyti, yra puiku:) Respect!

Anonimas

Sukurta: 2005-03-07 13:18:34

http://www.fantastika.lt/content.php?id=271

Anonimas

Sukurta: 2005-03-07 13:26:27

Na, važžžiuojam... 1),,medicine trobą''. Čia tas geras;) 2),,prie kurios šalia gulėjo nuvargęs šuo''Gal būtų užtekę prie kurios? Kam tas šalia...? 3),,Lauke pasigirdo keisti garsai''Ne itin gerai čia- reikėjo paaiškinti, kodėl jie veikėjai pasirodė keisti. Pvz.: jei aš pasakyčiau: Ixaon yra įdomus žmogus. Ji mėgsta rašyti ,,Visatos karą''. Nepaaiškinta, kodėl jis įdomus, wa...( čia prašyčiau nepykti;) 4),,Lauke pasigirdo keisti GARSAI. Tai buvo pulko erelių ir dar kažko neapžįstamo GARSAI.'' Pasikartojimas, plius kvailokas išsireiškimas: kažko neapžįstamo. Gal kažkieno nepažįstamų žingsnių ar dar ką? 5),,Mergina, augusi gamtoje, tarp LAUKINIŲ gyvūnų pažinojo visus LAUKINIUS garsus.'' Čia tas pats kaip Haukas turėjo žalią kamuolį, bet jis žaidė su žaliu kamuoliu. 6),,Brangusis, be tavęs men nėra gyvenimo'' Na, be ekurybos men irgi nėra gyvenimo. Radau sielos brolį:) Tai wa...Klaidų nemažokai, o dalis pernelyg trumpa, idant pavyktų teisingai įvertinti. Pasiūlymas: skaityti čia -->