← Atgal

Komentarai

Kūrinio nuoroda: http://zaliazole.lt/kuriniai/perziureti/88166

Atsiprašome: komentarus gali rašyti tik puslapio vartotojai. Registruotis

Moderatorius (-ė): Pakeleivis

Sukurta: 2016-12-06 12:06:41

Radau Naidželo akinius, todėl labai gerai viską perskaičiau. Aiškiai prisiminiau ir Biją, ir kaip buvo nusmeigtas Henrikas.
Lindos prakalba (nuo Azaratas jau galutinai sužlugdytas...) girdėta ar tik ne trečią kartą, bet Naidželas to nežino... Todėl toje scenoje viskas gerai.
 
Tamsiųjų pusių kautynės.
Korė net aiktelėjo, kai ji ištiesė rankas sau virš galvos. > iškart pagalvojau, kad ta Tamsioji pusė pasiduoda... (o juk iškėlusi abiem rankomis sugniaužtą ginklą?). Gal verta patikslinti.
 
Geras sumanymas įveikti vieniems kitus.  O ypač jų sugrįžimas namo (Po kelių akimirkų įveiktos Tamsiosios pusės sušvito raudonai ir apsisukusios ore grįžo atgal į kovotojų kūnus). Gerosios nugalėjo, bet blogosios visgi egzistuos. Suprantama, kad sušvito raudonai jos ne iš sarmatos, bet prajuokino.

Kaip ir Manu, Viktoro replikos: Po šimts!.. Nemaniau, kad esu toks ištvermingas. (...) Atsargiau... Galbūt skaudės dantis. (...) Man tikrai nepatinka, kad jis čia ateina!

Tarp akmenų pasirodė ir Tamsioji Manu ir Viktoro pusės. > Tamsiosios?
 
Traigonas dar visai adekvatus:
– Jūsų pergalė dar nieko nereiškia, – pareiškė demonas. – Jūs tik pratęsiate savo kančias. >
taip, ne visada gėrio pergalė yra galutinė... ir prikultos blogosios pusės tupi lizduose, ir šiaip pasaulyje tas būna...