← Atgal

Komentarai

Kūrinio nuoroda: http://zaliazole.lt/kuriniai/perziureti/75011

Atsiprašome: komentarus gali rašyti tik puslapio vartotojai. Registruotis

Vartotojas (-a): Pisha

Sukurta: 2014-09-28 15:29:44

Iškarto kyla priešprieša moteriškės mąstyme. Kodėl nenusistebėta, kad vyras ramiausiai sau miega ir negirdi tokio smalsaus beldimo. Tuo pačiu, kodėl pirmiau kreiptis į policiją, o ne į vyrą (kad ir kokie ten santykiai būtų). Galiausiai atvažiavusi policija vyrą vistiek pažadintų. Bet kita vertus nežadinti vyro ją skatino daugybe kitų dalykų, tad pateisinama. 
Pasakojimas išties gyvenimiškas. Labai paitko paliestos temos apie vaistų šalutinį poveikį, negebėjimą susikaupti, kognityvinių procesų prastėjimą. Apie pasirinkimą tarp dviejų blogybių. 
Labai natūraliai aprašyti žmonių santykiai, jų bangavimas. 
Pabaiga (kad įkrito į šulinį) nustebino. Netikėta, bet gerai. O dėl to, kad paskui kita kaimynė tą beldimą girdėjo gal reikėjo net nerašyti, tada liktų pabaigoje toks klaustukas - ar vistik čia kažkas buvo, ar tai moteriškei tiesiog protas pavažiavo. 
Bendrai, patiko. Ir man kaip tik neatrodo per daug aprašyta apie tuos santykius, nes tuomet istorija tama realesnė. 

Vartotojas (-a): Vasara7

Sukurta: 2014-07-18 19:54:37

gan įdomiai skaitosi, nors trūkumėlių turi

Moderatorius (-ė): Pakeleivis

Sukurta: 2014-07-17 22:07:51

Sena dvasių, susikeitusių realybių tema bent jau man įdomi visada. Bet rašant, manyčiau, reikia labiau atsirinkti. Čia buvo per daug smulkinimo dėstant apie vyro ir žmonos santykius. Moters būsenos svarbios, bet parodyti galima glausčiau, atmetant tą patį per tą patį. Kai kur to yra.
Radau keistų išsireiškimų. Pvz., atsibunda apšalkstyta prakaitu > ar tai tas kažkas apšlakstė? Arba įsispyrė guminėmis šlepetėmis > įsispyrė į ką. Reikėtų peržiūrėti. Skyrybą pataisiau.
O į pabaigą jau ir gerai.