← Atgal

Komentarai

Kūrinio nuoroda: http://zaliazole.lt/kuriniai/perziureti/94469

Atsiprašome: komentarus gali rašyti tik puslapio vartotojai. Registruotis

Vartotojas (-a): nei_sis_nei_tas

Sukurta: 2018-06-05 21:00:25

Nesavanaudiškas patarimas JAI. Jeigu toli nenuėjote - grįžkite, kol nevėlu. Pirma, prie švelniai ir subtiliai mylinčio vyro vieta laisva ilgai nebūna. Antra taip karštai mylinčio serijomis vyro nerasite visame sviete. Na tai kas, kad klozete gali tekti dažniau pasidarbuoti. Trečia - prarasite malonumą skalbti kojines. Meilė nugali visus sunkumus, kurie virsta malonumais.
Dar vienas nemokamas patarimas nesigirkite draugėms, nes galite prarasti toookį vyrą, o tai būtų tolygu didžiulio aukso gabalo praradimui.

Vartotojas (-a): kūlgrinda

Sukurta: 2018-06-04 20:35:28

O, koks failo plėtinys!/ /Fe- kalijom eilės praskydo,//Ant blakstienų - blizgi diarėja// Kur dėsim tą Bulbą, sakykit,// Ar "nešėkas" lauksim susėdę?!.// ... Beje, labai platus, nesavanaudiškas požiūris į gyvenimą, turtinga , specifika dvelkianti profesionali kalba, pradedant nuo pusiaujo link Antarktidos ir vienintelis geras dalykas - suvokimas, jog nesmirdinčios kojinės - gėris.  Patvarkykit rimą ir ritmą, jei ta intencija pradėjote,  gal kas padeklamuos ar Kalėdų seneliui uždainuos? Dovanėlę gaus? :D Jei neįsisuks moderatoriai su skeptrais greičiau už interesantus . ;)