← Atgal

Komentarai

Kūrinio nuoroda: http://zaliazole.lt/kuriniai/perziureti/88151

Atsiprašome: komentarus gali rašyti tik puslapio vartotojai. Registruotis

Moderatorius (-ė): Pakeleivis

Sukurta: 2016-12-05 11:32:18

(Aš tai plušėsiu taip pat rimtai kaip iki šiol. Bet irgi atsiprašau, jei truputėlį užtruksiu.
Vis dėlto Tryliktas skyrius. Atsargumas neprošal.)
 
Skaitant labai neaiškių ar taisytinų vietų nebuvo.
Tamsiųjų pusių iškėlimas minėtas anksčiau, tad belieka pakartoti, kad tai gera idėja.
Tą apibendrina ir Traigonas: Galbūt dabar Azaros žiedas apsaugos jus nuo mano rūstybės, bet jūs būsite sunaikinti savo pačių demonų.
 
Traigonas, kuris anksčiau kartais būdavo kvailys, čia įžvalgus ir galingas (kaip Blogis). Apibendrina gerai.
Aš žinojau apie šią išgelbėjimo misiją dar tada, kai jūsų menki proteliai jos dar nebuvo sugalvoję, – pasišaipė artėdamas Traigonas. – Ir žinojau iš pat pradžių, kad jūsų planas nekelia grėsmės. Jūs suklydote, nesupratę, kokios mano galios. Ir manydami, kad pavyks išgelbėti savo draugę. Maža dalis mano dukters galbūt dar egzistuoja, bet Ravena, kurią jūs pažįstate, dingo amžiams.
 
(kai kurie niuansai)
Manu išvydo iš griuvėsių iššokančią Tamsiąją pusę > geriau įterpti savo, kad neatrodytų kaip Korės  (ir toliau prie Viktoro).
Toje pat pastraipoje, nors suprantama, kad blogoji ir geroji pusės yra viena kitai priešininkai, (Manu) priešininką stilistiniais sumetimais galima pašalinti, pasakant, kad ta pusė palaukė tinkamos progos ir šoko ant priešininko > puolė.
 
Grąžinimas prie Ravenos-vaiko (atsimenu, kad ta mintis man anksčiau pasirodė vykusi) ir čia geras, tik be tokių Rubijaus veiksmų: Bet supratęs, kad dabar ne laikas apie tai galvoti, jis priėjo arčiau.

Rubijus nušuoliavo iš paskos. > Rubijus irgi išropojo pro tarpelį? Arba blogai įsivaizduoju kliūčių ruožą. Gal ne taip ir svarbu. Svarbiausia, kad Rubijus kantriai vejasi vaikelį.
Toliau Ravena irgi šuoliuoja. (Vaizdinga, kaip sklendimas, akmenyne tinka, bet gal vienam kuriam atsirastų koks sinonimas? Arba atsisakyti Rubijaus šuoliavimo.)
 
Požemiai su lavos upe asocijuojasi su pragaru.
– Gal. Bet neatrodo taip, kad aš neturiu ką prarasti. > ar būtina?