← Atgal

Komentarai

Kūrinio nuoroda: http://zaliazole.lt/kuriniai/perziureti/78845

Atsiprašome: komentarus gali rašyti tik puslapio vartotojai. Registruotis

Vartotojas (-a): Starfire

Sukurta: 2015-03-15 19:34:09

Kiemas visiškai tuščias, tad Luka ramiai sau sėdėjo ir apie daug ką mąstė –> kiemas buvo visiškai tuščias. Ir aš anksčiau tokias klaideles darydavau, bet dabar stengiuosi laikų nepainioti.
Jau anksčiau pati autorė garsiai man skaitė tą nusigėrimo sceną, tad nieko naujo.

Vartotojas (-a): jovaras

Sukurta: 2015-03-13 22:14:04

įtraukiantis ir nepaleidžiantis kūrinys

Moderatorius (-ė): Pakeleivis

Sukurta: 2015-03-13 22:13:12

Apskritai neblogai pasakojama, tik kai kur norėtųsi labiau pagludinti stilių. Pvz., pamažinčiau dūmų (ir toliau leido dūmus; išgaravo kaip dūmas), taurių (atsinešė butelį ir taurę; pildama gėrimą į taurę; ištuštino taurę, ir dar toliau apstu taurių), galima pašalinti ir vieną butelį (kažkur buvo nukišusi Torres brendžio butelį; tad suradusi brendžio butelį). Arba troško pabūti vienas, tuoj kai norėdavo pabūti vienas.
Detalės turi būti tikslios (net jei kartojamos ir kitoje dalyje, kas leidžia įtarti jų svarbą – Markas pastebėjo brendžio Torres butelį ir taurę), kitaip panašėja į tiesiog rašymą iš smagumo.
Reikėtų peržiūrėti priekabiai, neliktų nereikalingo aprašinėjimo ir tokių darinių kaip Garsas nebuvo pats iš maloniausių.
 
Veikėjas (kad ir nuteikiant, kad jis mąslus rašytojas) šįkart atsiskleidžia kaip valdomas instinktų. Girta merga prisiglaudė, jis nespėja susivokti (jau seniai to troško, dabar nebenorėjo atsiplėšti), bet staiga prisimena, ką Samanta jam kažkada padarė, ir nuo visų savo norų atšąla.
Viskas gali būti, bet sakinys Kas tai? Vis dar kažkur giliai rusenantys jausmai ar išgerto alkoholio poveikis? Jis į tai negalėjo atsakyti.– iš aprašymo aišku kas. Arba keisti aprašymą...
Nebent Marko charakteriui kurti sugalvota kaip tik taip. Sunku pasakyti, kokie veikėjai kuriami.